heder1

Сімейний лікар

Сімейний лікар(в Україні —лікар загальної практики — сімейної медицини) — лікар, який отримав спеціалізовану багатопрофільну підготовку з наданняпервинної медико-санітарної допомоги членам родини будь-якого віку та статі.
     Посаду сімейного лікаря може займати лікар, який пройшов підготовку в інтернатурі за спеціальністю "Загальна практика — сімейна медицина", або лікарі за спеціальностями "Лікувальна справа" і "Педіатрія", що пройшли підготовку у вищих медичних закладах післядипломної освіти за спеціалізацією із сімейної медицини і отримали сертифікат за спеціальністю "Загальна практика — сімейна медицина".
        
   Сімейну медицину, як спеціальність відрізняє ряд надзвичайно важливих принципів. Головні із них:
- довготривалість і безперервність спостереження;
- багатопрофільність первинно-медичної допомоги;
- відношення до сім'ї, як до одиниці медичного обслуговування;
- превентивність, як основа діяльності сімейного лікаря;
- економічна ефективність і доцільність допомоги;
- координація медичної допомоги;
- відповідальність пацієнта, членів його сім'ї і суспільства за збереження і покращення його здоров'я.
   Сімейний лікар частіше за інших спеціалістів має використовувати раціональну як з медичної, так і з економічної точки зору обґрунтовану тактику, по відношенню до необхідних лабораторних та інструментальних методів дослідження та рекомендувати необхідність застосування спеціалізованих технологій лікування.
       Сімейна медицина, безперечно, не просто має право на існування, але і є єдиною запорукою підвищення не тільки якості надання медичної допомоги населенню, але і підвищення авторитету і соціального статусу лікаря, який прийме рішення присвятити свою професійну діяльність саме цьому розділу охорони здоров'я.
       Сімейна медицина - це медицина майбутнього у вітчизняній охороні здоров'я  і   саме наш кваліфікований сімейний лікар готовий надавати допомогу усім, хто в ній потребує.simejnij likar

Авторське право © 2014. Усі Права Захищені.

Дизайн та нагляд: Majaleks company.