heder1

Уролог

Урологія — це частина клінічної медицини, що вивчає захворювання сечової системи та статевої системи чоловіків. Лікар-уролог займається не тільки діагностикою та лікуванням вищеназваних захворювань, але також виявляє причину їх виникнення, контролює перебіг захворювання і проводить профілактику.

   Консультація уролога потрібна, якщо є розлади сечовипускання, або зміни кольору і прозорості сечі у поєднанні з підвищенням температури або болями в попереку.

   Консультація уролога потрібна не тільки у разі ознак захворювання сечостатевої системи, а й у разі «чоловічих» проблем, чи якщо ви отримали неприємне захворювання, що передається статевим шляхом.yrolog

   Клінічні прояви урологічних захворювань досить характерні. У першу чергу це затруднене сечовипускання, що супроводжується пекучим болем та свербінням. Також можуть бути болі в промежині, попереку, внизу живота. При даних симптомах звернення до уролога просто необхідно, ніяке самолікування і диво-таблетки не зможуть надійно позбавити вас від проблеми. І якщо ви ще потягнете час в надії, що захворювання пройде само собою, то хвороба може прийняти хронічну форму або ж привести до необоротних наслідків у вашому організмі.

Авторське право © 2014. Усі Права Захищені.

Дизайн та нагляд: Majaleks company.