heder1

Лабораторні аналізи

          medilabsДіагностичний центр ім..Йоана Павла II є сертифікованим партнером мереж лабораторій «МедіЛабс» , в якому Ви можете без зайвих черг та на якісно новому рівні провести необхідні Вам лабораторні аналізи.

На базі діагностичного центру Ви зможете здати наступні лабораторні аналізи: гормональні, на гепатит, TORCH-інфекції, цитологічні, біохімічні, на онкомаркери, на алергени, на наявність урогенітальних та інших інфекцій, загально клінічні аналізи, імунологічні дослідження, бактеріологічні дослідження.

Загалом, діагностичний центр пропонує понад 500 видів тестів від провідних мереж лабораторій «МедіЛабс» .

Всі маніпуляції в діагностичному центрі здійснюються виключно підготовленим персоналом за допомогою одноразових систем для забору матеріалу, які є найбільш безпечними і не травматичними для пацієнтів.

Лікувальні маніпуляції

Вимірювання артеріального тиску

безкоштовно

Внутрішньовенна ін'єкція

- грн

Внутрішньовенна крапельниця

- грн

Внутрішньо-м'язова ін’єкція

- грн

Забір крові

- грн

 Ціну уточнюйте на місті....

УЗД

yzd

       Ультразвукове дослідження (УЗД) — це один з найсучасніших методів діагностики. Абсолютно нешкідливий і безболісний, не надає негативного впливу метод інструментальної діагностики часто призначається в плановому порядку.

       Даний метод діагностики дозволяє досліджувати внутрішні органи і тканини в реальному часі на екрані монітора. Технологія роботи УЗД заснована на застосуванні ультразвукових хвиль, які відбиваються від різних тканин усередині організму і тим самим створюють зображення та дозволяють побачити органи людини в тривимірному зображенні з високою роздільною здатністю.

Авторське право © 2014. Усі Права Захищені.

Дизайн та нагляд: Majaleks company.