heder1

Діагностичний центр ім..Йоана Павла II — світ збереження та відновлення здоров’я

    Саме таким є у м.Вінниці «Діагностичний центр ім..Йоана Павла II», який поєднує у своїй практиці професіоналізм та духовний рівень фахівців. Назва центру обрано не випадково. Його співробітників з Святим Йоаном Павлом II ріднить безмежна віра, віра в Бога, віра в одужання і віра вздатність впоратися з будь-яким захворюванням. Вірячи в Материнську Опіку над нами Пресвятої Діви Марії, Божої Матері та Матері всього людського роду, беручи під увагу Фатімське об’явлення та заступництво Святого Йоана Павла II, наші лікарі готові бездоганно служити у вірі та правді кожній родині, кожній людині, кожному, хто звернеться про допомогу .

 Професійний підхід до кожного

   Людина велика не через те чим володіє, а через те ким є, не через те, що має, але чим ділиться з ближнім.  

                                                                  Св. Йоан Павло II

      papa Великий Йоан Павло II все своє не легке життя посвятив служінню людям. Одною із основних цілей його служіння  було об’єднання людства у любові та милосерді один до одного. І саме милосердя, яке не шукає похвали інших людей, а безупинно творить плоди безкорисної любові до ближнього. Проявити довготерпиливість та повагу, турботу та увагу до кожної людини, віддати, а не отримати, вислухати та зрозуміти – ось до чого першочергово закликає нас Святий Йоан Павло II.

     Велике значення Святий приділяв сім’ї і завжди допомагав у боротьбі зі спокусами сьогодення, з різноманітними кризами їх життя. Сьогоднішній світ та сучасність зробили великий крок у розвиток науки та техніки, мають місце багато чисельні винаходи людства. Але все це не приносить   абсолютну радість та щастя для людини. Перегони за грошима, постійні стреси та скандали, пошук справедливості, відсутність стабільності - все це спричиняє великі страждання людей, а особливо відчутно це на сім’ї. Таким чином сьогодення диктує нам свої умови, які на жаль ведуть людство до втрати здоров’я. Важко уявити собі щось важливіше за власне здоров’я та здоров’я близьких. Люди згадують про здоров’я, коли воно починає погіршуватись. Сучасні можливості діагностики та профілактики, які є у нашому медичному центрі, не вимагають багато часу та коштів. Гармонійний розвиток особистості, здатність   людини працювати, щасливе сімейне життя, народження дітей – усі ці важливі етапи життєвого шляху неможливо здійснити без наявності здоров’я.                                    

     Діагностичний центр ім..Йоана Павла II надає комплексні послуги в сфері діагностики і лікування гінекологічних, урологічних, кардіологічних захворювань, захворювань системи травлення, неврологічних захворювань, захворювання органів дихання і інших проблем зіздоров’ям, також всі необхідні лабораторні та діагностичні заходи.

     За наявності самої сучасної технічної бази діагностичного центру, основною її цінністю є співробітники. У центрі сформований власний штат висококваліфікованих медичних фахівців — це єдина команда, яка працює на результат. Загальною характеристикою для кожного із співробітників є досконала медична освіта та   багаторічний   досвід роботи. Діагностичний центр ім..Йоана Павла II   рухається в напрямку сучасних європейських медичних технологій. Співробітники регулярно проходять курси підвищення кваліфікації, беруть участь у навчально-пізнавальних семінарах та конференціях.

     Про професійну етику персонал Діагностичного центру ім..Йоана Павла II  знає та дбає. Тут знайдуть підхід до пацієнта, незалежно від його віку, характеру або зовнішнього вигляду. Віра в одужання сама по собі прищеплюється пацієнтові — по-іншому просто не може бути, коли  лікарі впевнені в  діагнозі і    призначеному лікуванні.

     Здоров’я пацієнтів для лікарів Діагностичного центру ім..Йоана Павла II  понад усе. Саме тому профілактичні, діагностичні та лікувальні заходи в центрі засновані на принципах доказової медицини. Всі методи, технології та підходи використовуються нами тільки в тому випадку, якщо їх ефективність і безпека була доведена. Робота центру заснована напершочерговості інтересів пацієнтів, тому ми використовуємо виключно перевірені дані, отримані в рамках офіційних, підтверджених діагностичних досліджень.

       Діагностичний центр ім..Йоана Павла II  - це сучасний багатофункціональний медичний заклад з висококваліфікованими спеціалістами, з новітнім діагностичним і лабораторним обладнанням. Наш медичний центр ставить перед собою завдання – виявити можливі хвороби на ранній стадії розвитку, саме тому ми розробили низку діагностичних програм, які дозволяють своєчасно попередити наших пацієнтівпро потенційну хворобу. Адже відомо, що багатьох проблем зі здоров’ям можна уникнути, якщо проходити профілактичний огляд регулярно.Для цього ми маємо усе необхідне: кваліфікований персонал, сучасне обладнання, зручне місцезнаходження (центр міста) та щоденний графік роботи. Завжди можна вибрати зручний час для відвідання центру та не витрачати час на очікування у чергах.

       Пацієнтам надається широкий спектр медичних послуг. Приймають усі основні лікарі-фахівці: терапевт, невролог, кардіолог, гінеколог, ендокринолог, хірург, уролог, офтальмолог, пульмонолог. За медичними показаннями лікарі можуть надавати допомогу вдома. Клієнти можуть пройти усі види лабороторної та функціональної діагностики, що дозволяє зберегти час і нерви.

     Для підвищення ефективності та якості обслуговування у медичному центрі максимально автоматизовано медичні процеси: електронна історія хвороби, в яку кожен лікар вносить усі дані консультацій, оглядів та аналізів, ведеться разом з паперовими документами.

     Здоров’я – це багатогранне поняття, яке соціально та історично обумовленеі є дуже індивідуальне. Саме тому лікарі нашого медичного центру використовують індивуальний підхід до кожного клієнта. В медичному  центрі впроваджено найсучасніші і найефективніші медичні технології.  Ультразвукове обстеження за допомогою найновішого обладнання, індивідуальний підбір лікарських засобів, продуктів харчування, лікування або оздоровлення організму за допомогою різноманітних лікувальних процедур. Наша місія – надавати кожному пацієнту, що звернувся до нас у діагностичний центр, послуги бездоганної якості і абсолютної уваги, милосердя та турботи.

Ласкаво просимо в світ здоров'я, гармонії та чудового самопочуття !
«Єдина краса, яку я знаю, ─ це здоров’я»

Генріх Гейне

 

Надія містить у собі світло, сильніше від темряви, яка панує в наших серцях.

Йдучи, залишай двері широко відчиненими.

"Милосердя не є щирим, якщо шукає похвали зі сторони інших людей".

Він став Великим, бо не боявся стати на коліна перед Богом...!!!

Те, що нас єднає, більше від того, що нас ділить.

                                                                 

   Йоан Павло II

Авторське право © 2014. Усі Права Захищені.

Дизайн та нагляд: Majaleks company.